HAMANN CYRANO

Navigace: HAMANN Motorsport » Novinky

Fascinující individualizační program pro Porsche Panamera.

Když přijde na individualizaci luxusních automobilů, jméno HAMANN-Motorsport je známé po celém světě. S  uvedením nového programu pro Porsche Panamera se ladičská společnost z německého Laupheimu znovu pasuje na místo, kde musíte být, pokud jde o sportovní doplňky a vzrušující design luxusních modelů špičkových sportovních vozů.

Sportovní elegance, to je to, co design vozu HAMANN-CYRANO odlišuje. Aby byly splněny vysoké vizuální a aerodynamické požadavky, inženýři HAMANNU kompletně změnili přední část vozu. Větší vstupy vzduchu ve spojení s perfektně zakomponovanými světlomety pro denní svícení dávají Porsche Panamera ještě dynamičtější vzhled. Kromě toho optimalizované proudění vzduchu - vytvářené optimalizovanou kapotou motoru - dále potlačuje působení vztlakových sil na přední nápravu. Rozšíření předních a zadních blatníků o 60 mm dělá vzhled tohoto GranTurisma ještě impozantnější a je zásadní pro silný celkový dojem úpravy HAMANN. Boční prahy HAMANN byly tvarovány tak, aby ustálily proudění vzduchu kolem boků a aby se tento stylový sportovní vůz zdál být ještě blíže k asfaltu a delší. S  cílem snížit vztlakové síly působící na zadní nápravě vyvinuli inženýři HAMANNU pro sedan z Zuffenhausenu speciální difuzor zadního nárazníku. Záď doplňují dvojité koncovky sportovního výfukového systému a dělají záď vozu vskutku vizuálně atraktivní.

Aby byl mocný vzhled CYRANA kompletní, HAMANN přidal své nové 22palcové ráfky: speciálně kované disky „GUNMETAL“. Design těchto extrémně lehkých kol kombinuje sportovnost a eleganci. Doporučená kombinace disku a pneumatiky vpředu je 9,5Jx22 s 265/30 ZR 22, vzadu jsou použity disky 11,0J22 a pneumatiky 305/25 ZR 22.

Nová kola o to více vyniknou se speciálním podvozkem a nebo modulem pro pneumatické odpružení snižující těžiště Porsche Panamera až o 30 mm. Zároveň se výrazně zlepší ovladatelnost sportovního vozu.

HAMANN brzy nabídne jako hlavní část svého programu pro Porsche Panamera Turbo posílení motoru. V této úpravě - která je stále ve stadiu vývoje - budou sportovní zadní tlumiče výfuku stejně jako nový elektronický management motoru. Výsledkem bude zvýšení výkonu o 80 koní a točivý moment vzroste o 120 N.m.

HAMANN kompletně přepracoval interiér Porsche Panamera a proměnil ho v pětihvězdičkové V.I.P. Lounge. Sériově montovaný interiér byl nahrazen za čalouněný nejjemnější kůží. Hliníkové pedály HAMANN doslova září v prostoru pro nohy a dokonale doplňují s chirurgickou přesností zpracovaný interiér. Ať už jsou to dvakrát leštěné doplňky, kůže nebo Alcantara po čem vaše srdce touží, vše je na vaše přání k  dispozici. Od personalizovaných koberečků po kompletní kožené čalounění interiéru, vše je zpracováno s  nejvyšším stupněm zručnosti a přesnosti. Individuálně navržené a zakomponované do vozu mistry svého řemesla.

Přidáno: 23.11.2011
Rychlý vyhledávač tuningů
BMW
Ferrari
Porsche
Lamborghini