HAMANN

Navigace: HAMANN Motorsport » HAMANN

HAMANN

Společnost AUTONAGY je výhradním | autorizovaným zástupcem tuningového úpravce HAMANN pro Českou republiku a Slovensko.

Dovolte nám, pozvat Vás k nejlepšímu úpravci vozů - společnosti HAMANN, která má mnohaleté zkušenosti s úpravami vozů BMW a nejen to. Společnost HAMANN se specializuje na úpravy vozidel značek Mercedes, Ferrari, Fiat, Lamborghini, Maserati, Porsche, Range Rover, Rolls Royce, Bentley a dalších.

Zakladatel firmy pan Richard HAMANN se svými upravenými vozy začal závodit už v roce 1985 a se svými 700 starty vystoupal 103x na "bednu" a stal se jedním z nejúspěšnějších závodníků té doby..Od té doby se dá datovat i úspěšný start firmy "HAMANN MOTORSPORT".

Úpravou vozidla nezískáte jen "tuning" ale úprava je provedena promyšleně. Kde všechny díly jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s tou největší možnou přesností, což samozřejmě podtrhne celkový dojem po realizaci na vozidle. Všechny aerodynamické díly karosérie jsou nejen doplnkěm k optickému rozlišení mezi ostatními vozidly, ale zárověn jsou to díly, které plní nejpřísnější nároky na bezpečnost, aerodynamiku a odolnost.

Nesmíme zapomenout na upravy motorů, podvozků a výfukového potrubí, kde toto vše samozřejmě doplňuje celkový ráz vozidla, ale i snižuje spotřebu, zvyšuje výkon a zlepšuje jízdní vlastnosti.

Co je předností HAMANNu? Kvalita, dostupnost, rychlost realizace úpravy a opravy a především komplexní řešení úpravy na "celku".

Toto pak zajistí, že vaše vozidlo již nadále nebude "všední" a ve spolupráci s našimi techniky, kteří vám velmi rádi poradí a pomůžou s doladěním "celku".

Zákazník se pak může pyšnit opravdu individuálním vozidlem.

Naše zkušenosti právě s individualizací jsou již letité, a dosažené úspěchy nás vedou dále, tedy proto se snažíme neustále individualizaci posouvat dopředu a splnit ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

Jak jsme již zmiňovali, pokud se stane, že si nebudete jistí tím, co všechno je možné, stačí kontaktovat naše odborníky,kteří vám s výběrem poradí a podají pomocnou ruku. Celou úpravu vám následně zrealizujeme v našem Chomutovském servisu k vaší maximální spokojenosti.

Sjednání úpravy vašeho vozu je velice jednoduché. Napište nám emailovou zprávu nebo nás kontaktujte telefonicky. Naši odborníci vám poskytnou veškeré potřebné informace,

 

                             team AUTONAGY | HAMANN

NABÍDKA KOL HAMANN Z LEHKÝCH SLITIN

Pro úpravu a zlepšení jízdních vlastností nabízíme široký sortiment kol z lehkých slitin firmy HAMANN ve velikostech 19" - 23" které jsou vystaveny v našem Autosalonu.

Ceny jednotlivých modelů získáte na emailu: hamann@autonagy.cz nebo koci@autonagy.cz a tel. +420 604 268 522

 

Soubory ke stažení

ÚPRAVA VOZIDEL A POSTUPY

Průběh úpravy a spasování jednotlivých komponentů aeropaketů probíhá s maximální pečlivostí a kladeným důrazem na detail.
V sekci GALERIE najdete zdokumentovaný průběh a postupy při montáži.

Rychlý vyhledávač tuningů
BMW
Ferrari
Porsche
Lamborghini