Do detailu dotažený tuning Range Roveru 5.0 V8 Supercharged

Navigace: HAMANN Motorsport » Novinky

Krátce po uvedení precizně upraveného Porsche Panamera, HAMANN představuje Range Rover 5.0 V8 Supercharged Premium jako další model, který je od základu přepracován. Exkluzivní design, výkon a nová řada doplňků interiéru činí toto luxusní SUV mnohem dynamičtější.

HAMANN zdokonalil luxusní SUV z Anglie

Krátce po uvedení precizně upraveného Porsche Panamera, HAMANN představuje Range Rover 5.0 V8 Supercharged Premium jako další model, který je od  základu přepracován. Exkluzivní design, výkon a nová řada doplňků interiéru činí toto luxusní SUV mnohem dynamičtější.

Stejně jako u všech předchozích vozů, i zde HAMANN klade velký důraz nejen na perfektně padnoucí díly Range Roveru, ale zároveň používá sportovní a jedinečný design. Přesně slícované detaily vyžadují vysoké standardy, které si HAMANN pro sebe a své produkty stanovil tak, aby rozšířená karoserie z Anglie skutečně poutala pozornost. Díky novému přednímu nárazníku s velkými vstupy chladicího vzduchu a citlivě integrovanými LED světlomety pro denní svícení vypadá HAMANNEM upravené SUV ve zpětném zrcátku ještě svalnatější. Tento dojem je umocněn širšími podběhy, které tvoří jeden celek s nově tvarovanými prahy. Vpředu je vůz širší o 60 mm, vzadu o 70 mm.

Vzadu vstupuje do hry nově navržený nárazník s centrálně umístěnými koncovkami nerezového výfukového systému HAMANN. Na přání je možné dodat karbonový střešní spoiler, který vytváří přítlak a poskytuje větší stabilitu ve vysokých rychlostech.

Aby byl výrazný vzhled podpořen rovněž ze strany jízdní dynamiky, HAMANN posílil také vidlicový osmiválec pod kapotou. S výkonem 530 koní/390 kW a mohutným točivým momentem 660 N.m při 2600 min-1 HAMANNEM upravený Range Rover s přehledem překonává původní parametry vozu (510 koní/375 kW a 625 N.m při 2500 min-1). Navýšení výkonu je dosaženo za pomoci zcela nového výfukového systému s centrálně umístěnými koncovkami a vylepšené řídící elektroniky motoru. Z těchto modifikací těží také jízdní výkony. Tento vůz v úpravě HAMANN zrychluje z klidu na dálniční rychlost za 6.0 s a dosahuje maximální rychlosti až 227 km/h.

Kontakt se silnicí po celou dobu zaručuji kola HAMANN s výrazným designem. Ta vylepšují ovladatelnost a výrazně zvyšují vizuální efekt vozu. Extrémně lehká, třídílná kovaná kola s označením Design Edition Race „Anodized“ jsou obutá do pneumatik o rozměru 295/35 R 22, což zaručuje potřebnou přilnavost.

Ať už se vám líbí sportovní, výrazná, elegantní nebo výjimečná kola, HAMANN vám dokáže nabídnout celou škálu různých designů a rozměrů.

Stejně jako pro všechny ostatní vozy v úpravě HAMANN, platí i pro Range Rover 5.0 V8 Supercharged, že zákazník může vybírat z nekonečné nabídky kůží, Alcantary, dřevěných, karbonových nebo hliníkových obložení tak, aby si mohl vytvořit svůj vlastní jedinečný interiér. Na přání vám  HAMANN umí vyrobit vše, po čem vaše srdce zatouží. Od personalizovaných koberečků po kompletní kožené čalounění, vše je zpracováno s nejvyšším stupněm zručnosti a přesnosti. Individuálně navržené a zakomponované do vozu mistry svého řemesla.

Soubory ke stažení

Přidáno: 12.12.2011
Rychlý vyhledávač tuningů
BMW
Ferrari
Porsche
Lamborghini